Repertoár

CHOREOGRAFIE 

 1. Tentación  (7 min) Milenecký trojúhelník v emocích argentinského tanga.hudba: Apocalyptica album "The Cult" 
 2. Koření života (5,07 min) Čardášový příběh krásky, která povýší svůj fyzický handicap na vnitřní sílu, díky níž prožije mnohem intenzivnější a naplněný život a navíc rozdává sílu ostatním. hudba:Vittorio Moti "Czardasz"  
 3. Beltane fire dance (5 min) Beltain = "zářící oheň či Belenův oheň" Tanec představující rituál keltské oslavy svátku plodnosti. Spojení boha Belena s paní lesů  Beltis. hudba: Loreena McKennit, "Beltane huron fire dance"
 4. Ano Maestro! (3,40 min) Lektorovi houslí se vymkne z rukou občasné flirtování se svými studentkami. Dívky ho obdivují a bezmezně se do něj zamilují a to současně. hudba: Jiří Korn, "Ano maestro!" 
 5. The Devil Inside You (4,42 min) Příběh silných emočních výkyvů. Uznávaný psychiatr namíchá směs, druh drogy, po jejímž požití se tělem a duší stává někým jiným. To mu dovoluje oddávat se nočnímu životu a choutkám, které si jako vážený doktor nemůže dovolit. Hudba: Kovacs "The Devil You know" 
 6. Muži v sauně (3 min)  Co se děje za dveřmi sauny a kdy se muži opravdu zpotí.  Hudba: Afric Simone Hafanana 
 7. Křídla (3 min) Balada o nenarozeném dítěti lásky krásky a námořníka. Hudba: Lila Downs "La Bruja", Shakira "La despedida"
 8. Klamač srdcí (3 min) Chronický lamač srdcí motá dívkám hlavu a rozvrací vztahy.  Hudba: Antonio Banderas "Cancion del Mariachi"
 9. A kdy se vrátíš? Ve vztahu se může něco zásadního pokazit a partneři jdou svou vlastní cestou. Někdy se ale mnohonásobně pokouší znovu navázat nit.  Hudba: Mil pasos "Soha"
 10. Kung Fu! (1,23 min)  Dívčí taneční skupina slaví pod vedením slavného manažera a choreografa úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je však pro něj úkol vskutku heroický. Muži, vztah, sex, dítě apod. jsou ve skupině nežádoucí. Hudba: l'homme orchestre  "Judo"
 11. Zvíře (2,50 min) Starý mládenec se jde poprvé představit rodičům své 20-leté přítelkyně. Hudba: Sto zvířat  "Poprvé"